Turnieje z cyklu GP ELPOS-PRYMUS-MOK z powodów epidemiologicznych zostay przeniesione do Internetu. Poniżej znajdują się najważniejsze linki do najbliższych zawodów (30 października: grupy A oraz B)

1) Rejestracja na serwerze Lichess - https://lichess.org/signup
2) Klub LKS Chrobry Gniezno - https://lichess.org/team/lks-chrobry-gniezno

 

Najbliższe turnieje: GP MOK - 09.10 (START O 17:30)
GP EPM (GRUPA A - 16.10, GRUPA B - 16.10)  

Klasyfikacja GP EPM 2020 / Klasyfikacja GP MOK 2020 / Drużynowa

Komunikat GP Elpos-Prymus-MOK 2020 / Komunikat GP MOK 2020

Pełny terminarz turniejów GP [LINK]

Klasyfikacja generalna GP MOK 2011 po XXVI Turniejach

XIII edycja Pucharu Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie na 2011 r.

 

M-ce

Tyt

Nazwisko Imię

Elo

Rank.

Klub

L. S.

Klasy. Rocz.

Po 26 Tur.

1

k

Banach, Wiesław

2117

2200

Chrobry Gniezno

22

409,5

2

I++

Sobczak, Mirosław

1961

2100

Chrobry Gniezno

20

341,5

3

II

Banach, Szymon

1764

1800

Chrobry Gniezno

23

332,5

4

k

Kujawski Kazimierz

1870

2200

Chrobry Gniezno

20

298

5

III

Nawrocki, Karol

0

1600

Chrobry Gniezno

25

260,5

6

III

Nawrocki, Marek

0

1600

Chrobry Gniezno

25

238

7

I

Wiśniewski, Emil

1903

2000

Chrobry Gniezno

13

183,5

8

IV

Orczykowski, Jarosław

0

1400

Chrobry Gniezno

19

172

9

FM

Bardeli, Łukasz

2298

2300

Chrobry Gniezno

8

155,5

10

IV

Orczykowski, Tadeusz

0

1400

Chrobry Gniezno

21

155

11

IV

Pogodziński, Jakub

0

1400

Chrobry Gniezno

24

144

12

III

Doberschütz, Wojciech

0

1600

Chrobry Gniezno

18

140,5

13

III

Szeląg, Zuzanna

0

1400

Chrobry Gniezno

24

139,5

14

IV

Nawrocki, Szymon

0

1400

Chrobry Gniezno

25

139,5

15

III

Doberschütz, Przemysław

0

1600

Chrobry Gniezno

14

135,5

16

III

Kamiński, Piotr

0

1600

Chrobry Gniezno

18

120,5

17

III

Orczykowski, Tomasz

0

1600

Chrobry Gniezno

15

111

18

IV

Nawrocka, Edyta

0

1250

Chrobry Gniezno

25

108,5

19

II+

Czapliński, Piotr

1811

1800

Chrobry Gniezno

8

103,5

20

V

Obara, Krzysztof

0

1200

Chrobry Gniezno

21

102,5

21

IV

Dopierała, Szymon

0

1400

Chrobry Gniezno

18

99,5

22

IV

Kajdaniak, Alan

0

1400

Chrobry Gniezno

22

97

23

II

Przybylski, Piotr

0

1800

Chrobry Gniezno

14

92,5

24

IV

Obara, Krystian

0

1400

Chrobry Gniezno

22

85,5

25

V

Ryczkowski, Igor

0

1200

Chrobry Gniezno

22

85

26

IV

Kamiński Antoni

0

1400

Chrobry Gniezno

18

78,5

27

V

Korytowski, Sebastian

0

1200

Chrobry Gniezno

16

78

28

V

Nawrocki, Dawid

0

1200

Chrobry Gniezno

14

67

29

V

Nawrocki, Mikołaj

0

1200

Chrobry Gniezno

13

60

30

IV

Doberschütz, Dorota

0

1250

Chrobry Gniezno

19

60

31

V

Korytowski, Gracjan

0

1200

Chrobry Gniezno

16

59,5

32

IV

Hubert, Aleksandra

0

1250

Chrobry Gniezno

15

55,5

33

II+

Mikołajczyk, Radosław

1890

1800

Chrobry Gniezno

4

52

34

II+

Stelmaszyk, Lidia

0

1600

Chrobry Gniezno

7

52

35

k

Kujawski, Jan

2076

2200

Chrobry Gniezno

2

39,5

36

II

Nawrocki, Paweł

0

1800

Chrobry Gniezno

2

37,5

37

IV

Maryńczak, Filip

0

1400

Chrobry Gniezno

6

32

38

 

Łacina Jerzy

0

1000

Gniezno

3

28,5

39

I++

Nowak, Rafał

2060

2100

Chrobry Gniezno

2

27

40

III

Kujawski, Michał

0

1600

Chrobry Gniezno

4

25,5

41

II

Kroczka, Damian

0

1800

Jurand Witkowo

2

19

42

V

Łacina, Michał

0

1200

Chrobry Gniezno

6

18,5

43

I

Jabłoński, Jerzy

0

2000

Poznań

1

17

44

I

Śnihur, Piotr

1919

2000

Smecz Konin

1

15,5

45

II

Śnihur, Adam

1573

1800

Smecz Konin

1

14,5

46

I

Kuśnierek, Paweł

0

2000

Poznań

1

14

47

IV

Hauke, Grzegorz

0

1400

Chrobry Gniezno

2

12,5

48

II+

Nizio, Adam

0

1800

Poznań

1

12

49

III

Wesołowska, Agata

0

1400

Chrobry Gniezno

2

11

50

V

Walczak, Norbert

0

1200

Chrobry Gniezno

6

11

51

I

Prasoł, Marek

0

2000

Lech Poznań

1

10

52

V

Tomczykowski, Paweł

0

1200

Chrobry Gniezno

2

10

53

II

Nowak, Łukasz

1671

1800

Chrobry Gniezno

1

9,5

54

 

Kaniewski, Maciej

0

1000

Gniezno

4

8,5

55

I

Syguła, Jacek

0

2000

Poczt. Poznań

1

8

56

 

Pućka, Stanisław

0

1000

Żagań

1

7

57

 

Poremski, Mikołaj

0

1000

Gniezno

3

7

58

I

Biszof, Henryk

1730

2000

Chrobry Gniezno

1

6,5

59

IV

Nowak, Mikołaj

0

1400

Polan Poznań

1

6,5

60

 

Badyna, Tomasz

0

1000

Gniezno

2

6,5

61

I

Dźwikowski, Adam

2013

2000

Chrobry Gniezno

1

6

62

IV

Chmielewski, Jacek

0

1400

Chrobry Gniezno

1

6

63

II

Szeszycki, Ryszard

0

1800

Jurand Witkowo

1

5,5

64

III

Głowski, Henryk

0

1600

Chrobry Gniezno

1

5,5

65

 

Szeszycka, Alicja

0

1000

Gniezno

2

5,5

66

 

Bałuszyński, Hubert

0

1000

Gniezno

1

5

67

 

Imbiorowicz, Filip

0

1000

Chrobry Gniezno

3

4

68

IV

Gumienny, Kacper

0

1400

Chrobry Gniezno

1

3,5

69

 

Szeszycki, Jacek

0

1000

Gniezno

3

3

70

V

Chmielewski, Leszek

0

1200

Chrobry Gniezno

1

2,5

71

 

Kujawski, Mateusz

0

1000

Chrobry Gniezno

2

2,5

72

 

Lewandowski, Filip

0

1000

Chrobry Gniezno

1

2

73

 

Walkowiak, Szymon

0

1000

Gniezno

4

1

74

 

Jurke, Anna

0

1000

Gniezno

1

0

Turniej sędziował i opracowanie sporządził Piotr Przybylski