Grand Prix P 10' o Puchar Dyrektora MOK 2013 zakończona!

Zakończył się tegoroczny cykl Grand Prix P 10' o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury. Ze względu na fatalne warunki drogowe oraz Galę Gnieźnieńskiego Sportu, w rozegranym w piątek, 6 grudnia ostatnim turnieju wzięło udział zaledwie 6 zawodników. W 5-rundowym turnieju kołowym trzech zawodników: Wiesław Banach, Emil Wiśniewski oraz Szymon Banach - z dorobkiem 4 punktów uplasowało się ex aequo na pierwszej pozycji. Wśród juniorów do lat 14 najlepsi ex aequo byli Mikołaj Poremski oraz Dawid Romański - obaj po 1 punkcie, zaś do lat 18 Szymon Banach.

 

W klasyfikacji generalnej, w której każdemu zawodnikowi - z 10 rozegranych turniejów - liczyło się 8 najlepszych dominowało trzech zawodników: pewne zwycięstwo odniósł Łukasz Bardeli - 125,5, który wyprzedził Szymona Banacha - 110 punktów oraz Mirosława Sobczaka - 98,5 punktów. Najlepszą kobietą cyklu była Zuzanna Szeląg, która triumfowała również w klasyfikacji juniorów do lat 14. W pozostałych grupach juniorskich zwyciężyli: do lat 8 - Aleksander Łepski; do lat 10 - Mateusz Żurawski, a do lat 18 - Szymon Banach. Wszystkie turnieje sprawnie sędziował Piotr Przybylski.

Zobacz także:

Wyniki X turnieju P 10' MOK 2013 - 6.12.2013 r.

Końcowa klasyfikacja generalna GP P 10' MOK 2013 r.