Cykl piątkowych turniejów P 10' zbliża się do końca

W piątek, 15 listopada b.r. rozegrano kolejny turniej z cyklu Grand Prix w szachach błyskawicznych o Puchar Dyrektora MOK. Tym razem na starcie stanęło 18 szachistów. Każdy z uczestników rozegrał po 7 partii tempem po 10 minut dla zawodnika. Triumfował z kompletem zwycięstw Łukasz Bardeli przed Wiesławem Banachem - 6 punktów oraz Zygmuntem Kapelińskim 4,5 punktów. Najlepszą zawodniczką turnieju została Zuzanna Szeląg, która zgromadziła 4 punkty. Wśród juniorów do lat 8 triumfował Aleksander Łepski - 1,5 punktów; w grupie do lat 10 najlepszym okazał się Maksymilian Łepski - 2,5 punktów. W grupie do lat 14 zwyciężyła Zuzanna Szeląg, zaś w najstarszej grupie juniorów, do lat 18, rywalizację wygrał Szymon Banach - 4 punkty. Zawody sprawnie sędziował Piotr Przybylski. Następny i zarazem ostatni turniej tego cyklu (P 10') odbędzie się 6 grudnia, zaś najbliższe imprezy z cyklu GP w MOK odbędą się za dwa tygodnie, 29 listopada. Będą nimi 11-rundowy turniej blitza (P 5') oraz rozgrywany równolegle 5-rundowy turniej szachów szybkich (P 15') przeznaczony dla juniorów do IV kategorii. Początek wszystkich turniejów jak zwykle o 17.45, zapisy do 17.30. Serdecznie zapraszamy!

 

 

Zobacz także:

Wyniki IX turnieju P 10' MOK 2013 - 15.11.2013 r.

Klasyfikacja generalna GP P10' MOK po 9 turniejach