Mamy przyjemność opublikować komunikat organizacyjny o XLVIII Międzynarodowym Turnieju Szachowym o Puchar Prezydenta Miasta Gniezna, który odbędzie się w auli Miejskiego Ośrodka Kultury w niedzielę, 27 maja 2018 roku. Zawody rozegrane zostaną systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund tempem 10'+4".

Komunikat organizacyjny

Turniej w serwisie chessmanager

Tak było w roku ubiegłym

Akademickie Mistrzostwa Polski z udziałem szachistów Chrobrego

W weekend 02-04.02 b.r. odbyły się w Chorzowie Akademickie Mistrzostwa Polski w szachach.

Wzięło w nich udział dwoje zawodników Chrobrego. W 9-rundowym turnieju indywidualnym kobiet, na którego starcie stanęło 75 zawodniczek dobrze spisała się Oktawia Wilk. Z dorobkiem 5,5 punktów zakończyła rywalizację na miejsu 21.

Natomiast w turnieju drużynowym rywalizowało 39 sześcioosobowych ekip. Drużyna Oktawii Wilk - Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu uplasowała się na pozycji 12, zaś Politechnika Poznańska, w której wystąpił Szymon Banch zajęła miejsce 17. 

Zobacz także:

Akademickie Mistrzostwa Polski Kobiet

Akademickie Mistrzostwa Polski - turniej drużynowy