IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY PAMIĘCI „ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH” – komunikat organizacyjny

Mamy przyjemność opublikować komunikat o IV Ogólnopolskim Turnieju Szachowym Pamięci "Żołnierzy Wyklętych". Tegoroczna edycja turnieju odbędzie się w niedzielę, 12 marca w sali widowiskowej II LO, ul. Łubieńskiego 3-5.

Patronat Prezydenta RP Andrzeja Dudy Żołnierzom Wyklętym

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym komunikatem i zachęcamy do uczestnictwa wszystkich miłośników królewskiej gry.

Równolegle do zgłoszenia udziału w turnieju prosimy o podanie rozmiaru bluzy w zakresie dla dzieci: do lat 8, do lat 10, do lat 12 oraz dla młodzieży i dorosłych: M, L, XL, XXL. Informację o rozmiarze bluzy należy wysłać Pawłowi Kamińskiemu na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w tytule maila podając: „Bluza - Wyklęci”).

Zapewniamy nagrody i okolicznościowe upominki dla każdego uczestnika. Nikt nie wyjedzie z turnieju z pustą ręką!

Wszelkie dodatkowe informacje o turnieju, przygotowanych atrakcjach oraz imprezach towarzyszących będziemy sukcesywnie zamieszczać na stronie internetowej klubu i profilach www.facebook.com/lks.chrobrygniezno i www.facebook.com/turniejszachowyzolnierzywykletych 

 

Serwis turnieju na  ChessManager

Warto zapoznać się także z relacjami z poprzednich edycji turnieju.

Relacja z I turnieju – 151 uczestników - zwycięzca GM Jacek Tomczak

Relacja z II turnieju – 160 uczestników - zwycięzca FM Łukasz Licznerski

Relacja z III turnieju – 192 uczestników - zwycięzca FM Łukasz Licznerski

Zaproszenie na gnieźnieńskie obchody Narodowego Dnia Pamięci "Żołnierzy Wyklętych"

O gnieźnieńskich obchodach Narodowego Dnia Pamięci "Żołnierzy Wyklętych" w TV Gniezno

Informacja o zamknięciu listy startowej

List od Prezydenta RP

Ostatnie informacje organizacyjne

Wyniki, relacje i zdjęcia